X
X

Staminus Web Proxy & VPN Blocker

HomepageArticlesStaminus Web Proxy & VPN Blocker

Proxy ve VPN Tespiti, IP İtibarı ve Dolandırıcılık Puanlaması Entegrasyonu IPQS IP İtibarı ve Proxy Tespiti hizmeti, bir kullanıcının, tıklamanın veya işlemin IP adresine ve isteğe bağlı cihaz bilgilerine dayalı olarak ne kadar riskli olduğunu anında belirlemek için gerçek zamanlı aramalar yapmanıza olanak tanır. API, IP adresinin bir proxy olup olmadığını analiz etmenin yanı sıra, coğrafi konum verileri, ISP ve bağlantı bilgileri, cihaz ayrıntıları, yakın zamandaki kötü amaçlı etkinlik, genel Dolandırıcılık Puanı, Proxy durumu, VPN veya VPN durumu gibi 20'den fazla ilgili veri noktasını döndürür.

Tor bağlantısı ve diğer birçok veri noktası. Bu hizmeti basit bir API aramasıyla kolayca entegre etmek için lütfen belgelerimize bakın. Toplu dosyalar toplu CSV sistemimiz aracılığıyla da işlenebilir. İşlemler, ödemeler ve kullanıcı bilgileri, işlem veya kullanıcı verilerinin API isteğiyle iletilmesiyle de puanlanabilir. Herhangi bir sorunuz varsa IPQS destek ekibi size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

IP İtibar Puanlamamızı Farklı Kılan Nedir? IPQS, yanlış pozitifler konusunda endişelenmenize gerek kalmadan sektördeki en doğru IP itibar hizmetini sunar. Tescilli bal küpleri ve tuzaklar, kara listeler, adli analizler ve binlerce şirketten gelen topluluk geri bildirimlerinin kullanılmasıyla, güvenliği ihlal edilmiş bağlantıları, konut proxy'lerini, hileli ödemeleri ve riskli kullanıcıları diğer hizmetlerden çok daha yüksek düzeyde tespit etmek mümkündür. Gerçek Zamanlı Dolandırıcılık Puanları, dolandırıcılığın önlenmesini ve kalite kontrolünü otomatikleştirmek için anında güvenli kararlar alabilmeniz için doğru bilgiler sağlar. Amacımız yatırım getirinizi artırırken sahtekarlığı önlemenize yardımcı olmaktır.

staminus proxy vpn blocker

 

IPQS Proxy VPN Algılama Etkinliği 400 milyon+ Yüksek Riskli Proxy'ler ve VPN'ler 10,000+ Saniyede Kara Listeye Alınan Yeni IP'ler 100 milyon+ Kötü Amaçlı Veri Merkezi IP Adresleri IPQS, IP İtibar puanlaması ve verileri için İnternet'in önde gelen kaynağıdır. Benzer hizmetlere kıyasla %40'ın üzerinde daha yüksek algılama oranları ve daha az yanlış pozitif sonuç ile kötüye kullanım amaçlı IP adreslerini belirleyin.

pfsense proxy blocker

staminus proxy blocker 2


Top